Kategóriák
Synology termékek

Synology forgalmazó

Összehasonlítás
Termékajánló
Partnereink
Házhozszállítás



Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Bruttó ár: 101 280 Ft
(Nettó ár: 79 748 Ft)
Garancia:
6 hónap
Gyártói Cikkszám:
GLC-SX-MMD=
Cikkszám:
77465
Elérhetőség:
Nincs, ár változhat!
A készletinformáció minden nap automatikusan frissül!
"Elérhető": a termék beszállítói készleten vagy nálunk (is) elérhető.
"Nincs, ár változhat!": a termék ma nem volt elérhető a beszállítónál, de nálunk még lehet szabad készlet, hívjon vagy írjon!
  • Gyártó
    CISCO
    Kategória
    Hálózati eszközök
    VTSZ
    8517620000
    Tömeg
    80 g/db

Hasonló termékek
Webáruház készítés