Kategóriák
Synology termékek

Synology forgalmazó

Szűrés
Gyártó
Ár
3 920 Ft - 191 600 Ft
Összehasonlítás
Termékajánló
Partnereink
Házhozszállítás

Fő kategória >Hálózati eszközök >PoE és Powerline adapterek

Sorrend:

12

  Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Készlet: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 94 100 Ft
(Nettó ár: 74 094 Ft)
ZyXEL 10GBASE-LR SFP+ Modul

Készlet: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 127 520 Ft
(Nettó ár: 100 409 Ft)
Cisco 10GBASE SFP+ Modul

Készlet: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 134 850 Ft
(Nettó ár: 106 181 Ft)
Cisco 10GBASE SFP+ Modul

Készlet: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 191 600 Ft
(Nettó ár: 150 866 Ft)

12

Sorrend:

Webáruház készítés