Kategóriák
Synology termékek

Synology forgalmazó

Szűrés
Elérhetőség
Összehasonlítás
Termékajánló
Partnereink
Házhozszállítás


Sorrend:

  Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 0,5 m

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 2 150 Ft
(Nettó ár: 1 693 Ft)
  Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 1 m

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 2 560 Ft
(Nettó ár: 2 016 Ft)
  Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 2 m

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 3 060 Ft
(Nettó ár: 2 409 Ft)
  Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 3 m

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 3 550 Ft
(Nettó ár: 2 795 Ft)
  Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 5 m

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 3 970 Ft
(Nettó ár: 3 126 Ft)
  Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 1 méter

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 8 260 Ft
(Nettó ár: 6 504 Ft)
  Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 2 méter

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 10 320 Ft
(Nettó ár: 8 126 Ft)
  Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 3 méter

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 12 390 Ft
(Nettó ár: 9 756 Ft)
  Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 30 méter

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 28 810 Ft
(Nettó ár: 22 685 Ft)
  Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 60 méter

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 42 270 Ft
(Nettó ár: 33 283 Ft)
  Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 90 méter

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!

Bruttó ár: 58 120 Ft
(Nettó ár: 45 764 Ft)

Sorrend:

Webáruház készítés