Kategóriák

Sorrend:

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/SC,   0,5m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 3 720 Ft
(Nettó ár: 2 929 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/ST,   0,5m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 3 720 Ft
(Nettó ár: 2 929 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   0,5m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 3 970 Ft
(Nettó ár: 3 126 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/ST,   1m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 4 550 Ft
(Nettó ár: 3 583 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/SC,   2m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 4 630 Ft
(Nettó ár: 3 646 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/SC,   1m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 4 710 Ft
(Nettó ár: 3 709 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   1m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 5 450 Ft
(Nettó ár: 4 291 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/ST,   2m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 5 450 Ft
(Nettó ár: 4 291 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/SC,   3m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 5 950 Ft
(Nettó ár: 4 685 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/ST,   3m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 5 950 Ft
(Nettó ár: 4 685 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   2m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 6 200 Ft
(Nettó ár: 4 882 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   3m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 6 440 Ft
(Nettó ár: 5 071 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/SC,   5m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 6 860 Ft
(Nettó ár: 5 402 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   5m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 7 520 Ft
(Nettó ár: 5 921 Ft)
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,  10m

Elérhetőség: 1-2 napon belül átvehető

Bruttó ár: 11 400 Ft
(Nettó ár: 8 976 Ft)

Sorrend:

Webáruház készítés